Lot 30
Vendue Next Door | 7 December 2020
Ronald Tolman (1948)

Roof der Sabijnse Maagden

rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1983

ets, oplage 4/60, 57x41 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40