Lot 29
Vendue Next Door | 7 December 2020
Maurice Wyckaert (1923-1996)

rechtsonder met potlood gesigneerd

ingekleurde ets, 53,5x46 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180