Lot 27
Vendue Next Door | 7 December 2020
Servi van Grinsven (1959) (2x)

2 Abstracte voorstellingen

beide rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd jaren '80

beide gemengde techniek op papier, 62x52 cm en 52,5x62,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30