Lot 26
Vendue Next Door | 7 December 2020
Karel Dierickx (1940-2014)

Abstracte compositie

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1980

gemengde techniek op papier, 63x56,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140