Lot 25
Vendue Next Door | 7 December 2020
A Boon (20e eeuw)

Surreëel tafereel

rechtsonder onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1966

inkt, potlood en kleurpotlood op papier, 61x73 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25