Lot 11
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Servi van Grinsven (1959)

tweemaal gesigneerd en gedateerd 'SERVI VAN GRINSVEN 2000' (op de achterzijde en op het spieraam)

olieverf op doek, zonder lijst, 100x130 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120