Lot 24
Vendue Next Door | 7 December 2020
Servi van Grinsven (1959)

Abstracte compositie in rood en wit

op de achterzijde gesigneerd en gedateerd 2002

gemengde techniek op tafelkleed, gemonteerd op board, zonder lijst, 110x80 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35