Lot 23
Vendue Next Door | 7 December 2020
Mareike Geys (1945)

Zonsondergang met boom

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1971

olieverf op deok, 104x104 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120