Lot 22
Vendue Next Door | 7 December 2020
Marc Brusse (1937) en andere maker (2x)

Rode ladder

in potlood gesigneerd en genummerd,

kleurenlitho, 81x61 cm (incl. lijst)

En daarbij een kleurenzeefdruk, onduidelijk gesigneerd, met lijst 72,5x62,5 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35