Lot 21
Vendue Next Door | 7 December 2020
Hedendaags grafiek met o.a. Lucassen, Bob Bonies en Hannes Postma (8x)

Diverse voorstellingen en technieken (litho's, zeefdrukken en etsen)

alle 8 werken gesigneerd en genummerd in potlood of pen, alles zonder lijst

afm. van ca. 52x45 cm tot ca.77x57 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140