Lot 19
Vendue Next Door | 7 December 2020
10 vintage tentoonstellingsaffiches

'Kinetsu Abeno', 'Galerie Balanci Graham, Lapicque', 'Musée Jacquemart-André, Van Gogh' en soortgelijke voorstellingen

9 gelithografeerde posters en een off-set druk, afm. van ca. 57x42 cm tot ca. 64x90 cm, niet ingelijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70