Lot 18
Vendue Next Door | 7 December 2020
Arja van den Berg (1947)

'Vrouw met kat', 'Jongetje op step', 'Bull Terriers' en soortgelijke voorstellingen

alle 6 werken zijn in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd

5 (kleuren)etsen (met aquatint) en een litho, alle zonder lijst, afm. van ca. 40x27cm tot ca. 66x52 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120