Lot 17
Vendue Next Door | 7 December 2020
Arja van den Berg (1947) (7x)

'Filmster Gloria Shea en haar Chevrolet uit 1936', 'Bloemstilleven' en andere voorstellingen

alle 7 werken zijn in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd

7 kleurenetsen en aquatints, alle zonder lijst, afm. van ca. 27x22 cm tot ca. 43x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80