Lot 16
Vendue Next Door | 7 December 2020
Hedendaagse grafieken, met o.a. Toon Wegner, Kees Andrea, Jan van Keulen, Wally Elenbaas, Tjeerd Bottema en Peter Drenth (17x)

Diverse voorstellingen en technieken (litho's, linosnedes, zeefdrukken en houtsnedes, etc.)

de meeste werken in potlood gesigneerd, vaak gedateerd en genummerd en enkelen getiteld

17 stuks, alles zonder lijst, afm. van ca. 38x32 cm tot ca. 60x77 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280