Lot 14
Vendue Next Door | 7 December 2020
John Rädecker (1885-1956) (2x)

'Ballerina' en 'De Vogelaar'

beide gesigneerd met initialen in de druk, één ook gesigneerd met initialen met potlood

2 litho's in passepartout zonder lijst, afm. van ca. 33x25 cm tot ca. 61x38 cm (met passepartout: ca. 79x54 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30