Lot 13
Vendue Next Door | 7 December 2020
Lucebert (1924-1994)

'Weduwe van de zee'

gesigneerd, gedateerd 1987, getiteld en genummerd 39/40 in potlood

kleurenlitho, zonder lijst, 79x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120