Lot 12
Vendue Next Door | 7 December 2020
Sees Vlag (1934-2018) (3x)

'Château Chenoncea', 'Assisi' en 'Kastelenserie'

alle drie gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood

drie linosnedes in kleur, afm. ca. 65x50 cm, alles zonder lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80