Lot 11
Vendue Next Door | 7 December 2020
Sees Vlag (1934-2018) (7x)

'Rotterdam-Delfshaven', 'Flatgebouw', 'Provinciehuis Holland' en soortgelijke voorstellingen

alle 7 gesigneerd en gedateerd in potlood, enkelen genummerd en getiteld in potlood

een verzameling van 7 linosnedes en zeefdrukken, afm. van ca. 37,5x30 cm tot ca. 77x64 cm, alle zonder lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140