Lot 10
Vendue Next Door | 7 December 2020
Sees Vlag (1934-2018) (5x)

'Belvedere 2000', 'Tussen Luxor & Aswân', 'Playa de Cobreces' en soortgelijke landschapsvoorstellingen

alle vijf gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd in potlood

vijf linosnedes in kleur, alle zonder lijst, afm. ca. 65x50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240