Lot 8
Vendue Next Door | 7 December 2020
Jean-Paul Marsman (1962)

Cab driver make your choice

midden rechts gesigneerd en gedateerd 'Marsman '98'

acryl op doek, zonder lijst, 139x100 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90