Lot 5
Vendue Next Door | 7 December 2020
Carel Visser (1928-2015)

Zonder titel (1999)

midden onder in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd

houtsnede in kleur, oplage VI/X, bladmaat 21x30,5 cm (zonder lijst

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120