Lot 4
Vendue Next Door | 7 December 2020
Pieter Laurens Mol (1946)

'Lijdend voorwerp'

gestempeld met initialen, gedateerd 2010 en genummerd 35/150 (onderzijde)

genummerd 3/150 (onderzijde)

brons, 5x21x8 cm

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100