Lot 3
Vendue Next Door | 7 December 2020
Antonio Saura (1930-1998)

Vier maskers bij zelfportretten van antonio saura / cuatro máscaras para cuatro autorretratos de antonio saura

Portfolio met 4 kleurenlitho's van Antonio Saura en 4 gedichten van Lucebert (in het Nederlands en met Spaanse vertaling). Alle litho's met potlood gesigneerd (rechtsonder) en genummerd 30/80 (linksonder), in originele portfoliomap, prints 65x48 cm.

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280