Lot 2
Vendue Next Door | 7 December 2020
Onbekende maker, 20e eeuw

20ste eeuw

Een bronzen sculptuur van een omhelzend paar

H. 68 cm

Geen beschadigingen geconstateerd.

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240