Lot 6
Vendue Next Door | 7 December 2020
Jean-Paul Marsman (1962)

Taxie N.Y. City

midden onder gesigneerd en gedateerd Marsman 1998

acryl op doek, zonder lijst, 50x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35