Lot 101
Vendue Next Door | 9 november 2020
G. Phin van Keulen (19de eeuw)

Bloemstilleven

gesigneerd (rechtsonder); geannoteerd en gedateerd 4Amsterdam/26 Janu 1829'(linksonder)

aquarel, 8x14 cm (met lijst: 20x25 cm)

Conditie: enige foxing

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25