Lot 53
Vendue Next Door | 9 november 2020
Willem Liernur (1856-1917) en Hollandse School 20e eeuw (2x)

Bloemstilleven met kan en zittende vrouw in klederdracht.

Olieverf op doek, r.b. getekend en etiket in verso, 71x50 cm (groot gat in het doek) en aquarel, 52x40 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70