Lot 51
Vendue Next Door | 9 november 2020
K. Boutersma en C. Terlouw, 20e eeuw (2x)

Bomschuiten op zee en herder met schaapskudde op de heide.

Olieverf op board, r.o. getekend 61x50 cm en olieverf op doek, r.o. getekend, 60x78 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100