Lot 49
Vendue Next Door | 9 november 2020
Hollandse School 20e eeuw (2x)

Een kalf en een koe.

Olieverf op doek, ca. 34x43 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120