Lot 48
Vendue Next Door | 9 november 2020
Vijf diverse wandversieringen

Een gravure: Rome, een poltloodtekening: G van Dokkum, brug over een stadsgracht, een merklap gedateerd 1791, een litho: Bijeenkomst Frankfurt 1898 en een memento mori.

Van 28x34 tot 54X67 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40