Lot 47
Vendue Next Door | 9 november 2020
E. Roubaud 2x en Hare, 20e eeuw (3x)

Zuid-Franse berglandschappen met boerderijen en bosbeek.

Olieverf op doek l.o. en r.o. getekend, 37x47 en 68x81 cm en olieverf op marouflé, r/.o. getekend, 40x47 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35