Lot 46
Vendue Next Door | 9 november 2020
Bram Woudstra en M. van Hoppe, 20e eeuw (2x)

Roeiboot op Hollandse plas en zeilschepen op ruwe zee.

Olieverf op doek, l.o. getekend, 53x90 cm (gaatje in het doek) en olieverf op doek, l.o. getekend, 39x48 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30