Lot 45
Vendue Next Door | 9 november 2020
W. Verhaven en Lorena Parker, 20e eeuw (2x)

Polderlandschap met koeien aan de slootkant en koeien in een herfstachtig heuvellandschap.

Olieverf op doek, r.o. getekend, 50x70 cm en olieverf op board, l.o. getekend, 52x61 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70