Lot 43
Vendue Next Door | 9 november 2020
Diverse makers, 20e eeuw (8x)

Kerktoren, abstract, reproductie van Gogh en vijf prenten met verschillende kleurenplaatjes Meijers prenten.

Olieverf op doek, laat en prenten, van 50x41 tot 54x44 cm.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25