Lot 42
Vendue Next Door | 9 november 2020
M. van Cauter, 20e eeuw

Heuvellandschap met paarden.

Olieverf op doek, r.o. getekend en '78, 83x100 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80