Lot 41
Vendue Next Door | 9 november 2020
C. Treinerie, 20e eeuw

Bloemstilleven.

Olieverf op doek, l.o. getekend, 62x77 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60