Lot 40
Vendue Next Door | 9 november 2020
Onbekende maker, 20e eeuw

Strandgezicht aan bergachtige kust, Spiaggia Camogli.

Olieverf op board, r.o. onduidelijk getekend, 30x38 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60