Lot 39
Vendue Next Door | 9 november 2020
J.C. van Bueren, 20e eeuw

Straat bij regenachtig weer.

Olieverf op doek, l.o. getekend, 60x50 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70