Lot 30
Vendue Next Door | 9 november 2020
Italiaanse School en Hollandse School, 20e eeuw (2x)

Stilleven met vjjgen in een mand en een portret van een meisje.

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk getekend, 73x53 cm en pastel, r.o. onduidelijk getekend, 63x72 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40