Lot 27
Vendue Next Door | 9 november 2020
Froukje Wartena (1855-1933) en Hollandse School (20ste eeuw)

Bruggetje over de gracht; Straatje in Toledo

beide gesigneerd

1x gemengde techniek, en 1 olieverf op doek, 40x34 cm en 43x34 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35