Lot 10
Vendue Next Door | 9 november 2020
Sebo Detmers (1910) en Jules Helbig (1821-1906)

Huis tussen bomen ; 'Une âme au ciel'

beide gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)

1x olieverf op board en 1x drukwerk, diverse afm van 39x28 cm tot 64x85 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60