Lot 8
Vendue Next Door | 9 november 2020
Hollandse School (20ste eeuw)

Boeket

niet gesigneerd

olieverf op doek, 83x62 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45