Lot 5
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Naar Salvador Dali (6x)

5 prenten uit de goddelijke komedie

5 ongesigneerde kleurendrukken (xylografieën), alle ingelijst, de vier grootste: 71x51 cm (incl. lijst)

Daarbij de map 'Carmen' met Dali reproducties.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120