Lot 1
Vendue Next Door | 9 november 2020
Snijders (eind 19e eeuw)

Stadsgracht met huizen aan het water.

Olieverf op doek, l.o. getekend, 57x65 cm (lijst beschadigd).

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70