Lot 28
Vendue Next Door | 9 november 2020
Hollandse School, 19e eeuw

Interieur met oude man op een stoel bij het haardvuur.

Olieverf op doek, l.o. mogelijk een onduidelijk signatuur, 60x70 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50