Lot 2541
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Divers Chinees porselein en brons

20e eeuw.

Een polychrome vaas, vier potjes, een wierookbrander, een hoornen pijp, twee kommen, een metalen bekertje en een paar bronzen tempelleeuwen op voet (barstjes, enkele beschadigingen).

H van 6 tot 24 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50