Lot 2535
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Een collectie divers Chinees porselein en een tinnen flacon

18e t/m 20e eeuw.

Drie diverse flacons met doppen, een tinnen flacon met dop, twee Canton famille rose borden, een blauw wit bord en een serie van 4 Imari achtkante borden, verschillende decors en hierbij een aardewerk olielampje (enkele kleine beschadigingen).

H van 19 tot 26 cm, D van 22 tot 24 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120