Lot 2534
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Een collectie blauw wit Chinees en Japans porselein

18e eeuw en later.

Bestaande uit 13 diverse kopjes, 13 diverse schoteltjes, een klein vaasje, een cilindrische vaas en een schoteltje gemonteerd op een zilveren voet (enkele beschadigingen).

H 30 cm (grote vaas).

€ 0,00
€ 0,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350