Lot 2533
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Lotje blauw-wit kop en schoteltjes en twee vaasjes

10

Eerste helft 20ste eeuw, Japan, Nederland

Lot transferware porselein

Conditie: Een schoteltje met een chip en haarlijn, een schoteltje met een barst

20e eeuw, Nederland, Japan

€ 25,00

Hamerprijs: € 25