Lot 2532
Vendue Next Door | 5 oktober 2020
Imari vaas en kom

2

Vroeg 20ste eeuw, Japan

Gedecoreerd met voorstellingen van bloesems

Conditie: vaas met hals haarlijn

H 15 cm, D 13,5 cm

€ 25,00

Hamerprijs: € 25